Blog Jadwigi Emilewicz

Rodzinny spacer do Muzeum Lotnictwa

Czytaj więcej

Moje Podgórze

Czytaj więcej

Wypowiedzi Jadwigi Emilewicz podczas debaty ETIA

 

Czytaj więcej
Screenshot_2014-05-14-10-17-52

Tyrmand ramię w ramię z Jadwigą Emilewicz

Tyrmand popiera Emilewicz w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Razem apelują o ujawnienie przebiegu negocjacji umowy o wolnym handlu UE z USA

Czytaj więcej

Spot wyborczy Jadwigi Emilewicz

 

Czytaj więcej
lem

Centrum Badań nad Przyszłością im. Stanisława Lema

Jedno miejsce, w którym rzeczywistość miesza się z fantazją, a ciekawi świata młodzi ludzie za sprawą nauki mogą puścić wodze swojej wyobraźni. Jedno centrum, gdzie każda teoria przekłada się na język praktyki i eksperymentu, a odwiedzający je ludzie zaczynają rozumieć, że wszystko leży w zasięgu naszych możliwości, że trzeba tylko chcieć spróbować. Właśnie o takim jednym, wyjątkowym miejscu marzą od lat rodzicie, nauczyciele i dzieci.

Czytaj więcej
_DSC7217

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Wszystkim życzę zdrowych, rodzinnych, błogosławionych i dobrze przeżytych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 

Czytaj więcej
_DSC6987

Ostatnia Wielkanoc z tradycyjnie wędzonymi wędlinami?

Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej od 1 września tego roku nie będziemy mogli wędzić wędlin metodą tradycyjną – czyli na wolnym ogniu, w małych rodzinnych zakładach. Podobno w trosce o nasze zdrowie. Jak argumentowano substancje smoliste w nich zawarte mogą powodować raka.

Czytaj więcej

Oświadczenie po rezygnacji Jagny Marczułajtis-Walczak

W związku z rezygnacją posłanki PO Pani Jagny Marczułajtis-Walczak z funkcji Przewodniczącej Komitetu Konkursowego Kraków 2022 pragniemy docenić jej decyzję, która była efektem wykazanych nieprawidłowości w działaniu stowarzyszenia – niejasnych kryteriów doboru pracowników, braku przejrzystości i celowości zamawianych usług oraz prowadzeniu polityki informacyjnej wykraczającej poza standardy rzetelności i uczciwości.

Czytaj więcej

Czas odwołać Jagnę Marczułajtis Walczak

Konferencja PRJG2

Konferencja PRJG

10 kwietnia 2014 r. w Krakowie odbyła się konferencja prasowa Polski Razem Jarosława Gowina, dotycząca bulwersujących informacji na temat możliwych prób korumpowania dziennikarzy, przez osoby związane z Komitetem Konkursowym Kraków 2022.

Czytaj więcej